Platební metody

»Platební metody
Platební metody2018-04-26T18:11:42+00:00

Protože jsou stránky michaelamedek.com tak trochu v plenkách, rádi bychom Vás takto informovali o možnostech platby za členství. T.j. o tom, jak si může zaplatit zaplatit přístup k veškerému obsahu na těchto stránkách a jak to pak bude fungovat.

Měsíční předplatné s obnovením

V tomto případě je možná pouze platba platební kartou. Pokud si zvolíte tuto variantu předplatného, pak vyjadřujete souhlas s tím, že platební brána GoPay si uchová informace o Vaší platební kartě a každý měsíc z ní provede platbu za předplatné ve výši 60,-Kč. GoPay je ověřená platební brána a splňuje nejpřísnější normy. Opravdu se nemusíte obávat zneužití. Toto předplatné je vhodné především pro ty z vás, kteří se nechtějí o nic starat, ale chtějí mít dlouhodobě zajištěno členství na našich stránkách. Pravidelné obnovování skončí 24 měsíců od první platby. Před jeho ukončením budete upozorněni e-mailem. Zároveň můžete své členství kdykoliv v jeho průběhu zrušit na stránce Můj účet. Po zrušení Vám již nebudou další platby účtovány, pouze doběhne právě aktivní předplacený měsíc.

Omlouváme se za to, že jsou prozatím v pokladně u tohoto předplatného uvedeny i jiné metody. Na odstranění této nesrovnalosti pracujeme.

Měsíční předplatné, Roční předplatné, Půlroční předplatné

Pokud zvolíte jednu z výše uvedených variant, je možné zvolit tyto platební metody:

  • Platební karta
    • Na platební kartě je potřeba mít povoleny platby na internetu.
  • Bankovní převod
    • Je nutné mít u své banky přístup do elektronického bankovnictví.
  • Mplatba
    • Podmínky pro povolení Mplatby získáte u svého operátora
  • GoPay účet

Pokud Vám nevyhovuje ani jedna z uvedených platebních metod, pak nás, prosím, kontaktujte pomocí kontaktního formuláře. Do zprávy uveďte Vaše celé jméno, adresu trvalého bydliště, telefonní číslo, e-mailovou adresu a délku předplatného. My Vás budeme obratem kontaktovat a pošleme Vám platební údaje pro aktivaci Vašeho členství. Po obdržení příslušné částky Vám členství neprodleně zřídíme, o čemž Vás budeme opět informovat.

Po zaplacení získáte výše uvedených variant získáváte přístup k veškerému obsahu na odpovídající období. Přístup lze samozřejmě následně prodloužit dalším zaplacením.